fbpx

מה אנחנו

אנחנו הכי מהירים שיש

אין יום שבו לא מופיע אייטם שלנו בתקשורת. מינקובסקי היא לא חברה של פעם. אנחנו לא הולכים לישון בין שתיים לארבע. אנחנו עובדים בקצב מסחרר. העולם משתנה כל עשירית שניה ואנחנו משתנים ביחד איתו. לכיסוי התקשורתי שאנחנו יוזמים יש תוצאות מיידיות בשטח: יותר עובדים שחברות הייטק חוטפות למתחרים שלהן מתחת לאף, אחרי שאנחנו מייצרים בשבילן באזז מטורף, יותר טראפיק וקליקים באתרים, יותר תשומת לב למותג שלכם. אנחנו מגיעים אל קהלי היעד המדוייקים, בלי להתברבר בדרך.

מה ה-DNA האנושי שלנו?

רוב העובדים שלנו הם יוצאי דובר צה״ל, אבל במטבחון שלנו לא שותים קפה שחור עם שתיים סוכר בכוס הסתדרות. אנחנו יותר באספרסו הקצר. כולם ביחד מביאים איתם ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתקשורת ומדיה. זו קבוצה בה כל אחד הוא הכי טוב בתפקידו, וביחד אנחנו מתפקדים בתור קולקטיב של יועצי תקשורת, אנשי קריאייטיב, אסטרטגיה, תיכנון, עיצוב, מיתוג וקופירייטינג.

הקולקטיב שלנו פועל בדרכים קונבנציונליות ולא קונבנציונליות כדי להשפיע על סדר היום הישראלי והבינלאומי. אנחנו עובדים מהראש, מהבטן ומדאטה, יורים מהר וחושבים לעומק, יש לנו מוח אנליטי ובוכטה של רגשות ואינטואיציות.

מינקובסקי היא קבוצה צעירה ואנרגטית שתפתח לכם את הדלת ותעזור לכם להגיע לקהלים הרחבים ביותר. אנחנו נדאג שישמעו אתכם, יראו אתכם ויקראו עליכם, באופן שנוגע בלבבות, משנה דעות, מעורר מחשבה ומזיז לאנשים את הטוסיק. אנחנו כאן כדי לעשות רעש ולהרים אתכם גבוה.

העתיד על פי מינקובסקי

אנחנו אופטימיסטים נצחיים ולכן אנחנו עובדים עם חברות פוד־טק, ביו־טק ואקלים־טק שעושות טוב והופכות את העולם למקום שמח ובריא יותר. אנחנו השותפים שלהם במהפכה הגדולה שסוחפת את כדור הארץ ואנחנו גאים לצעוד איתם יד ביד. זה אולי נשמע נאיבי, אבל אנחנו מאמינים בעתיד ורוד, וזה רק בגלל שכבר יש תוצאות מדהימות בשטח.

מינקובסקי בעד יוזמה עצמאית

אנחנו אוהבים לשתף פעולה עם כאלה שיש להם מחשבה יצירתית ומגירה מלאה בחלומות, ויודעים שאימפריות גדולות מתחילות לפעמים בחדרים קטנים. אנחנו מייצגים גם חברות הייטק שנמצאות ממש בהתחלה, בדרכן להפוך לאקזיט הבא. אנחנו מלווים אותן בסבבי גיוס הכספים וגיבוש הזהות התאגידית, ונותנים להן יד וכתף כדי שיהיה להן את הכוח התקשורתי, לגדול, לצמוח ולפרוש כנפיים.

בזמן מגיפת הקורונה, כשהחקלאים היו במצוקה ומוסדות האוכל סגרו את שעריהם, אירגנו לעובדים ימי כיף סביב פעילויות סביבתיות וחקלאיות: שפית שהעסק שלה נסגר הובאה לקיבוץ מגל, וביחד עם תוצרת של חקלאים מהסביבה, בישלנו ארוחה מפוארת ששמה דגש על כישרון וחומרי גלם מקומיים.

במושבה מגדל, למדנו על מטעי הזיתים באיזור וסייענו לעבודה במטעים כשהיתה מצוקת פועלים בעקבות הקורונה. בט"ו בשבט 2022 שתלנו עצים על שם כל אחד מעובדי קבוצת מינקובסקי ומקווים שהדבר יהפוך לריטואל שנתי שמטרתו לעורר מודעות למשבר האקלים. אנחנו עובדים עם מוזיקאים עצמאים ואמני אינדי כמו יובל מנדלסון, אריק ברמן ופרוג'קט אאוט של אושרי כהן.

ופרויקט נוסף שאנחנו מאוד גאים בו: קבוצת מינקובסקי היא נותנת החסות הראשית של הפועל ירושלים. זהו מועדון הכדורגל הראשון בישראל שנמצא בבעלות האוהדים שלו, ויש סביבו קהילה שהצליחה ליצור חיים ספורטיביים משותפים ומשפחתיים. הפועל ירושלים היא קבוצה מקצוענית ואותנטית שצמחה מלמטה, נטולת אינטרסים זרים, שרואה חשיבות בשיוויון מגדרי, חפה מאלימות, מסייעת לילדים בסיכון, ומאוגדת יחד, בניצחונות כמו בהפסדים. יאללה, אליפות וגביע.