fbpx

המומחיות שלנו

ייעוץ תקשורת

אנחנו מעסיקים צוות מיומן של יועצי תקשורת שתפקידם הוא להפיץ את המסרים שלכם בעיתונות הכתובה והדיגיטלית, בצורה המדויקת והאפקטיבית ביותר אנחנו לוקחים את הסיפור שלכם ומהדהדים אותו בכל אמצעי התקשורת הקיימים, מדפי העיתון ועד למדיה החברתית, מאולפני הטלוויזיה ועד לפייסבוק ולטיקטוק, משלטי החוצות ועד לפריים טיים. אנחנו לא מחכים. אנחנו יוזמים. אנחנו מנהלים שיחות רקע עם עיתונאים, עורכים ופרשנים כדי להעביר בצורה הטובה ביותר את מה שיש לכם להגיד. באמצעות מערכות היחסים שלנו עם אמצעי התקשורת בישראל ובחו״ל, אנחנו מצליחים להשפיע על סדר היום ולקבל חשיפה מקסימלית.

אסטרטגיה

אנחנו מאמינים שמהלכים גדולים מצריכים בניית אסטרטגיה תקשורתית לטווח ארוך. אנחנו נקבע עבורכם תוכנית מסודרת ונגבש יעדים ברורים ושפה אחידה. ביחד נבין מי קהל היעד שלכם ואיך הכי טוב לפנות אליו. אנחנו השותפים הצמודים שלכם לאורך כל הדרך ונמצאים בדיאלוג יומיומי לגבי מה שאתם צריכים מאיתנו. אנחנו עושים מחקר ולומדים לעומק את העולם שבו אתם פועלים כדי שנוכל להשיג את המטרה המשותפת שלנו: בתוך ג׳ונגל הכתבות והאייטמים, אנחנו רוצים לבלוט מעל כולם. ומי שלא רוצה לבלוט? אנחנו דואגים גם לזה.

ניהול משברים

בעידן שבו כל פליטת פה עלולה להפוך לסחרור שיימינג מטורף, עם פוטנציאל להחריב קריירות שלמות ולהרוס תדמיות שנבנו בדם ויזע, הכי חשוב זה להגיב במהירות וביעילות. אנחנו רואים את התמונה הגדולה ועוזרים ללקוחות שלנו להתמודד עם המשבר התקשורתי שנוצר, למזער נזקים ולהתגבר על הסערה הציבורית. אם צריך להתנצל – מתנצלים, ואם צריך לקחת אחריות – לוקחים. והעיקר, מכווננים אתכם לפרופורציה הנכונה בה ראוי לקחת את הדברים. הרבה פעמים, משבר הוא דווקא הזדמנות לגדילה.

קשרי ממשל ולובי

יש לנו ניסיון רב בעבודה עם רשויות מקומיות ומשרדים ממשלתיים, ועדות, מועצות ותאגידים סטטוטוריים. מתוך היכרות רבת שנים עם המגזר הציבורי, אנחנו יודעים לנווט בתוך התסבוכות שמאפיינות את המערכות האלו. אם יש לכם אג׳נדה חברתית או עסקית שאתם רוצים לקדם, נעזור לכם להניע תהליכים, להדק קשרים, לזרז יוזמות שנתקעו והכי חשוב – להשמיע את קולכם.

דיגיטל

אנחנו חיים ברשת ודוברים ניו-מדיה שוטפת. זרוע הדיגיטל שלנו, Mink N' Vik היא One Stop Shop לקמפיינים ולשלל פתרונות דיגיטליים. אנחנו עוסקים בניהול סושיאל ושיווק דיגיטלי, ועוזרים למקסם את הנכסים שלכם ברשתות החברתיות בפרט, ובמרחב הווירטואלי בכלל. אנחנו עוזרים לעסקים מסורתיים להתאים את עצמם למציאות הדיגיטלית, וגם להשתנות במידת הצורך. אנחנו פונים גם לדור הטיקטוק, גם לדור האייפד, וגם לדור האטארי. יש לכם מותג שזקוק לאתר אי־קומרס? אנחנו נעצב, ננסח ונמתג עבורכם שפה ויזואלית וטקסטואלית, ונגבש אסטרטגיה שיווקית. אנחנו מאסטרים בקריאייטיב וקופי, ומקפידים על המוצרים שלנו, משלב הרעיון ועד לרמת הפיקסל.

פיתוח עסקי

מערכת ההכרויות, החברויות והשותפויות שרקמנו במהלך השנים, יחד עם ההון האנושי בו הקפנו את עצמנו – הם אוצר בעל ערך שלא ניתן לאמוד בשום קנה מידה – אותו הרווחנו ביושר. אחת ממטרות העל שלנו היא לסייע גם ללקוחותינו בבניית מערכות כאלה של שותפויות וחיבורים עסקיים, ולשכלל את המוצרים והשירותים שאנחנו מציעים – במסגרת מחלקת הפיתוח העסקי שלנו.